Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi- servisleri
Yetkili Kişi : beyaz eşya tamircisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

02322276644 

 

Cihazınıza kullanılacak olan yedek parça için de bir yıl garanti verilerek sağladığımız kaliteli servis hizmetiyle memnuniyetinizi de kazanmış olmaktayız. Servisi olarak tüm [seher] en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresine personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en sağlıklı ve garantili yolu seçmektedirler. Firmamızda, klima beyaz eşya servis hizmetleri, bakım onarım montaj söküm bakım garantili olarak yapılır. 

uygulama servisimiz sizlere en kısa sürede hizmet göstererek 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz telefonun ucunda sizleri bekliyor olacaktır. Teknik Servis hizmetlerimiz sadece arıza tespiti ve onarımı ile ilgili sınırlı değildir. 

Cihazlarınızda gerekli olan montaj, bakım ve onarım yükümlülüklerini hatasız fiyat – en kaliteli çözüm şekli ile sağlamaktayız. Pazar günleri bile kolayca ulaşacağımız servisimize arıza kaydınızı yaptırarak randevu alınız. bugünün değerini bilen en hızlı servis olanaklarımızla beyaz eşya faaliyet alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Düzgün ve kaliteli hizmet ayrıca uzman ekibimizin tecrübeleriyle sizin sorunlarınızı çözmek için buradayız. Yaptığımız bakım ve tamirat operasyonunda bir yıl garanti veriyoruz. Haftanın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz, çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.