Bayraklı Kombi Servisi İzmir

25 Temmuz  2017 Salı - 11:17 izmir-servisi.com
İzmir genelinde makineli kombi petek ve radiyator temizliği işlemini iş ehliyeti bulunan kişilere yaptırıyoruz. Her parçası ayrı ayrı temizlenen cihazınızın parçaları, tekrar ana kasa üzerine montajı yapılarak toplanır.

 

Bayraklı Kombi Servisi İzmir

Bayraklı Kombi Servisi İzmir Karabağlar faaliyet gösteren firmamızİzmirnın tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir durumda hizmet vermekteyiz. Kombinizle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda yapmanız gereken tek şey İzmir firmamızı arayarak sizin için de uygun olan bir saate randevu oluşmak ve sayesinde uzman ve yetkili personelimizin sizlere sunmuş olduğu hizmetten faydalanmak olacaktır. 


Bayraklı Kombi Servisi İzmir Evlerde ve işyerlerinde konforlu bir ısınma imkanı sağlayan kalorifer peteklerinin 2 yılda bir temizliğinin yapılması gereklidir. Çevrenizdekilerin ve kendinizin hayatının tehlikeye girmemesi için senede minimum bir kez olmak şartı ile kombi uzmanlarımıza kombilerin bakımını yaptırın. 


Bayraklı Kombi Servisi İzmir Cihazın sürekli çalışıyor olması çok önemlidir, bunun içerisinde en önemli olan şey bakım yaptırmaktır. siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına gelişen teknolojiyi yakından takip eden teknisyenlerimiz ve modern cihazlardan ortaya çıkan servis ekibimizle sizlere yardımcı olmaktayız. Bu gibi benzeri arıza durumlarında bizi İzmir nın tüm semtlerinden arayarak bilgi alabilir servis talep edebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Konak Kombi Servisi İzmir,

Narlıdere Kombi Servisi İzmir,
Karşıyaka Kombi Servisi İzmir,
Gaziemir Kombi Servisi İzmir,
Çiğli Kombi Servisi İzmir,
Bornova Kombi Servisi İzmir,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar