Bornova İzmir Çatı Ustası

24 Temmuz  2017 Pazartesi - 10:53 izmir-servisi.com
Kartonpiyer aşaması duvar ve tavandaki işçilik hatalarını kapatmanıza yardımcı olur. Kalitesiz işçiliğin ve ucuz malzemenin ömrü kısa olduğu için de aslında bize daha pahalıya mal olmaktadır.

 

Bornova İzmir Çatı Ustası

Bornova İzmir Çatı Ustası Elektrik tesisatı içerisinde kullanılan tüm malzemelerin, kablo, armatür, priz, anahtar vb. İzmir şehrinde binanızın evinizin anahtar teslim tadilat onarım işleri, dış cephe sıva, iç cephe sıva, alçı sıva ve her türlü ince inşaat işlerinizi şirket güvencesiyle, kaliteli işçilik, hızlı hizmet, ve kusursuz fiyatla yapıyoruz.. 


Bornova İzmir Çatı Ustası Boya Ve dekorasyon sahip olduğu yüksek yapısı ve kalite anlayışıyla boya ürünleri ve dekorasyon hizmeti vermektedir. 


Bornova İzmir Çatı Ustası İzmir yerli ve Avrupa duvar kağıdı kataloglarımızdan,ürünlerimizden seçim yapıp bütün hizmetleri bize de bırakabilirsiniz güvencesi ile yapıyoruz. Parke ile dekorasyon yapmak için mekanı boşaltmak istemiyorsanız masif parke seçeneğini elemeniz, tercihinizi lamine veya laminat parkeden yana kullanmanız gerekecektir. İzmir şehrinde yaşamınızı sürdürdüğünüz ortamı evinizi, yazlığınızı, gerekse işyerlerinizi gelişen teknolojiye ayak uydurarak, çözüm odaklı tadilatımız ve dünya standartlarının üzerinde ürettiğimiz mobilyalarımız ile harika mekanlara dönüştürüyoruz. İzmir kalorifer tesisatındaki eksiltmeleri noktasal tespit edip onarıyoruz. Duvar kağıtlarının işi çok çaba gerektirmeyen ve pratiktir. 

 

 

 

 

 

Konak İzmir Çatı Ustası,

Buca İzmir Çatı Ustası,
Bayraklı İzmir Çatı Ustası,
Narlıdere İzmir Çatı Ustası,
Gaziemir İzmir Çatı Ustası,
Çiğli İzmir Çatı Ustası,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar