İzmir Arçelik-Beko Servisleri

Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisleri
Yetkili Kişi : Beyaz Eşya Tamir Servisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

İzmir Arçelik-Beko Servisleri

0232 227 6644

İzmir Arçelik Beko Servisleri

çamaşır makinesinde zamanla beliren arızaları yerinde gideriyoruz. servisi olarak Narlıdere bölgesinde yer alan servisimizde metod servisimiz ile, en hızlı ve doğru sonuçlar için çağrı merkezimizi de arayarak, dilediğiniz metod sorularınızı sorabilir, ve istediğiniz cevaplarınızı da alabilirsiniz. Beyaz eşya Servis işinde deneyimli ekip ve üstün kadromuzla İzmir tüm bölge ve semtlerine beyaz eşya servisi hizmeti vermekteyiz. Çamaşır makinesi kapağı tam kapanmamış (kilitlenmemiş) olabilir kapandığından doğru olun daha sonra, cihazı tekrar çalıştırın.

Firmamız kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden, üstün ekibiyle servis çağrılarınıza cevap vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, gelişme ve iyileşme yükümlülüklerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktayız. Kombilerin maksimum çalışmalarının üzerine çıkan bar seviyesi, kombinizin aşırı basınçlı çalışmasına neden olur ve bu nedenle kombide erken deformasyon sonucu bozulma, tamir ya da arızalar meydana gelir. Ekiplerimiz İzmir tüm bölgelerine servis vermektedir. servisi bölgenin en sevilen firması olmakla beraber en hızlı çalışan işletmesidir. 

beyaz eşya tamircileri

Klimanızda illa ki bir arıza olmasını beklemeden senelik bakımlarını mutlaka yaptırınız. Şube ekiplerimiz cihazlar konusunda, teknolojik gelişmeler konularında ve cihazların bakım- onarımı konularında eğitilir. Tesisimiz tüm müşterilerimize açık olup; dilediğiniz zaman tesisimizi ziyaret edip, halılarınızın ne şartlarda yıkandığını görebilir veya müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. 

Artık konforu yaşamak için henüz geç kalmadınız, arayacağınız tek bir tuşla kaliteyi ayağınıza getiren servisimiz cihazlarınızın problemlerini sizleri aksettirmeden çözecektir. Siz de beyaz eşyanızda karşılaştığınız bir aşama arıza sebebiyle işlerinizi yarıda bırakmak zorunda kalıyorsanız, mutlaka beyaz eşya servisimiz size çözüm sunacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Samsung servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır. Misyonumuz müşterilerimize en üstün faydayı sağlayabilmektir.