İzmir Asansör Firmaları

Asansör Bakım Onarım Firmaları
Yetkili Kişi : Asansör Firmaları Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

 İzmir Asansir tamir Bakım Servisi

izmir asansör bakım tamiri firmaları

0553 771 3815

Bakım,onarım ve montaj ve servislerimizde kullandığımız tüm ürünler TSEK belgeli olup kullanıcısının rahatı ve güvenliği için en ince ayrıntısına kadar düşünülüp projelendirilmiştir. Asansör yönetmeliklerine uygun ve projelendirmesi yapılan asansörleriniz projeleri doğrultusunda montajı yapılmaktadır. Asansörünüzdeki aşınmış, çizilmiş bölümleri estetik iyileştirme işi yaptırarak kısa zamanda yeni görünüm kazandırabilirsiniz. Uzman ve tam donanımlı, tecrübeli ekibi ve mühendisleri ve sağlıklı altyapısı ile sizlere uygun fiyat anlayışı ile bakım hizmeti vermektedir. Binaların da bulunan asansörün sıkça arıza yaptığını fark eden yöneticilerin asansör modernizasyonu hususlarında objektif bir değerlendirmeye ihtiyaçları vardır. Performansımızı her düzeyde güvenliğiniz için sürekli artırmaktayız. Asansörler, kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun asansör montajı dikkatli yapılmadığı takdirde zaman arasında görevlerini aksatmaya başlar. Asansörün röleleri kontrol edilerek, asansörü çalıştıran ve durduran kontakların basıncı kontrol edilir, yayların ayarları yapılır ve gevşek klemens vidaları sıkılır.. 

Asansör bakımında, motor milinde boşluk kontrolü yapılmaktadır. İzmir Asansör, iş bitimine kadar kendisine tanınan süreyi iyi değerlendirir ve asansör montajının her evresinde gerekli kontrol ve denemeleri yerine getirerek bir sonraki evreye sorunsuz bir yapıda geçmeyi kendisine görev bilir. Firmamız Türkiye pazarında iş ortaklarıyla yakaladığı başarısını dünya pazarlarına da yansıtmak üzere çıktığı bu yolculukta hızlı ve kaliteli hizmeti kusursuz koşullarda sunmayı amaçlamıştır. 

Bakım hizmeti arızayı önlemekte ve asansörde meydana gelebilecek maddi hasarları da engellemektedir. İzmir Asansör olarak kullanıcının sorunlarını bizzat yaşamak ve çözüm üretmek tabiî ki ilk yapacaklarımızın içerisinde olmalıydı. Asansör bakımını yapacak firma tercih edilirken mutlaka yönetmelikte tarif edilen firma olup olmadığına anlam edilmelidir, gerekirse firma yetki belgeleri talep edilmelidir. Firma yapılanması hedef doğrultusunda belirlenmiş, önceliklerimizin tepesine mutlak müşteri memnuniyeti yerleştirilmiştir. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesinin verdiği güç ile pazar hâkimiyetini her geçen arttıran İzmirAsansör’ün sıradaki hedefi yurtdışı pazarlarında da Türkiye’de olduğu gibi ihtiyaca yönelik çözümler için başvuru noktası olmaktır. Asansörlerinizin her ay koruyucu bakımlarını yapıyoruz. [şehir] Asansör olarak mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.