İzmir Beyaz Eşya Servisleri

Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisleri
Yetkili Kişi : Beyaz Eşya Tamir Servisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

İzmir Beyaz Eşya Servisleri

0232 227 6644

 İzmir Beyaz Eşya Servisi

Sizlere ideal yöntem desteği vermek için hizmetinizdeyiz. her marka ve model Lcd, Led ve Plazma tv tamiri faaliyet alanında uzman tamir servis personeli ile lcd, led ve plazma televizyonlar elektroniğin ürettiği tüm lcd, plazma ve led modellere usul hizmet vermek için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaya devam ediyoruz. En doğru, en hızlı Gültepe kombi servisi sizlere bir iletişim adresi kadar yakındır. , İzmir şehrinde hizmet veren servisi ekimizdir. Cihazınızın tüm şikayetlerini bir daha yaşamayacak ve güven içinde cihazınızı kullanabileceksiniz. Kazan zamanla veya herhangi bir nedenle delinmişse tarafından delik ya tamir edilir ya da kazan değiştirilir. Tecrübelerimizin sonrasında edinmiş olduğumuz bilgi birikimlerimiz ile çağrı merkezimizden her türlü usul destek imkanını alabilir bizlerede isteklerinizi belirtebilirsiniz. Görevlerinde uzman personeller ile çalışmaktayız. Firmamızda tüm sorunlar ve arızalar aynı gün arasında çözülür. 

Beyaz eşyalarınız için servis hizmetini gün içinde parça garantili olarak sunmaktadır. Kombi tamiri hizmeti genellikle arıza oluştuğunda ya da bakım yapılırken sizlere yönlendirilen teknisyen ve tekniker kişilerden oluşmaktadır. İşi uzman teknisyenlere bırakmak sizlerin de içini ferahlatacaktır. 

Beyaz eşya servisi mevzusunda deneyimli personellerimize güvenebilirsiniz. Herhangi tıkanmadan üründe problem oluşur. Aynı gün teslim avantajıyla sizlerin yanı başındayız. Firmamız Gültepe servisi ve Gültepe servisi ile tüm Gültepe ve çevresinde aynı kalite ve hızla aşama servis hizmeti vermektedir.