İzmir Halı Yıkama Yerleri

Halı Yıkama Yerleri
Yetkili Kişi : Halı ve Koltuk Yıkama Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

İzmir Halı Yıkama Yerleri

0232 262 0033

İzmir Halı Yıkama Firmaları

Bizi takip edin halılarınızı en tertemiz boyutda yıkatma fırsatlarını yakalayın. İzmir koltuk yıkama olarak şu ana kadar farklı firmaların yıkamış olduğu ve yıkama alanında deneyimsiz personelleri tarafından renkleri bozulmuş bir çok koltuğu eski haline getirdik. Yıkanmayan halılar öyle bir durum alır ki hem kendine hem de, kendiyle birlikte bulunduğu yerdeki insan sağlığına zarar verir. Sizlerden aldığımız olumlu eleştirilerle İzmir halı yıkama firmasını sabırla ve özenle daha ileri hedeflere özel birlikte taşıyacağız. 

Kök boyası kullanılmış olan kilimlerinizi, evinizde yıkama ve silme tekniğini bilmeden siler veya çamaşır makinesinde yıkarsanız; renkleri birbirine karışır, kullanılamaz hale gelebilir, ya da üzerinde düzeltilmesi imkansız sorunlar oluşabilir. İzmir fabrikamızda yünleriniz öncelikle tartılır ve makbuz karşılığı teslim alınır. İpek halılarının kalitesini ipliklerinin cinsi, dokuma düğüm sıklıklıları, desen, renk ve boyası belirlemektedir. 

İzmir halı yıkama olarak siz müşterilerimize fabrika ortamında halı yıkama olanağı sağlamaktayız. İlk olarak koltuklarınız emiş gücü profesyonel makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak sipariş vermeniz mümkündür. ailenizin ve özellikle çocuklarınızın sağlığını tehdit edecek mikropları benzersiz biçimde yok ediyor ve size sağlam bir yaşam sürmenizde fayda sağlamaya çalışıyoruz. Karataş genelinde yıkanan halılarınız size teslim edildiğinde beğenmediğiniz taktirde evinizden tekrar ücretsiz olarak alınır yıkama işlemleri tekrarlanarak size teslim ediyoruz. 

İzmir halı yıkama olarak, İzmir ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Halı temizleme çoğu ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmektedir, İzmir halı yıkama ile buna son vermeniz mümkün.