İzmir Klima Bakım Fiyatları

Kombi ve Klima Tamir Bakım Montaj Servisleri
Yetkili Kişi : Klima Bakım Onarım ve Montaj Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

İzmir Klima Bakım Fiyatları

0232 227 6644

İzmir Klima Bakım Fiyatları

Özellikle kış aylarında oldukça hayati bir önemi olan kaloriferlerin uzun yıllar sizinle birlikte olmasını sağlamak, ısıtma başarısını yükseltmek ve en önemlisi de yakıt masraflarının düşmesini sağlamak için kalorifer petek temizliği periyodik olarak genelde yıllık yapılmalıdır. Bütün markalarda kullanmakta olduğunuz kombi ve brülör gibi cihazlarda oluşabilecek arızalarda sizlere hizmet sağlamaktayız. 

kombi arıza ve bakım onarım hizmetlerinden yararlanabilir ve petek temizleme hizmetlerinden de yararlanma imkânına sahip olabilirsiniz. Her marka cihazın tamiri hizmetini veren usul servisimiz kombi yetkili servisi değildir İzmir sincan servis alanımız içindedir. İzmir genelinde ve Gültepe civarında kombi bakım servisi olarak; tamir, bakım, montaj ve yedek parça alanında hizmet vermekteyiz. 

İzmir Kombi Servisi Kurumsallığı ön planda tutan firmamız İzmir Kombi Klima Servisi ve bakımı hususunda İzmir ilinin tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Kombi, tamir, bakım, arıza, ücretsiz kombi yöntem destek, kombi yardım gibi konularında; kombi işlemleri yaptırmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. İzmir Kombi Servisimize arıza kaydı bırakıp, 7/24 usul servis hizmetlerinden istifade edebilirsiniz. Ucuz kombi bakımı yaptığını iddia eden şahıslara veya firmalara güvenerek yaptırdığınız bakımlar size arıza olarak geri döner.