İzmir Kombi Servisi

İzmir Kombi ve Klima Teknik Servisi
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

İzmir Kombi Servisi

Bize ulaşın:

0232  227 6644

 

Sadece ev değil, iş yerleriniz içerisinde bizi arayabilirsiniz. Kombinizin güvenli çalışması için düzenli bir periyodik bakım yapılmalıdır. Zamanla meydana çıkan kurum ve pislik tabir edilen maddeler kombinin içinden gelen bazı seslerin nedeni olduğu gibi kalorifer petekleri temizlenmesi size her yönden faydalı sağlayacak önemli bir işlemdir. Kombinizin yıllık bakımını ihmal etmeyin. 

Kombi arızalarında yapmanız gereken kombinizin kullanma klavuzunda yer alan bilgilere kombinizin uyarı ekranına göre hareket etmektir. İzmir kombi servisi ekibimiz kombi arıza veya bakım talebinde bulunan müşterilere aynı gün içinde kombi servisi hizmeti sunmaktadır. 

Klimalarınız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizleri aşağıda verdiğimiz numaradan arayabilir ve gerekli durumlarda yardım isteğinde bulunabilirsiniz. İzmir Kombi servis olarak, kombi servis hizmeti işçilik ve parça garantisi dahilinde olup, hususlarında uzman ve tecrübeli servis elemanlarımızca hizmet verilmektedir. Kombi Servisleri İzmir firmaları genelde 1 yıl tamir garantisi vermektedir; biz de tamir ve parça değişiminde 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Firmamıza ulaşmak için tek seçenek çağrı merkezimizi aramaktır. 

Bilinen, geniş servis ağı olan ve güçlü firmaların ürünlerini tercih edin ve mutlaka TSE damgası arayın. Kombinin ve klimanın bilinçli kullanılması ile, ısı kayıplarının giderilmesi muhakkak size konforlu bir yaşam ayrıca faturalarınızda tasarrufu getirecektir.