İzmir Petek Temizleme Servisi

Tesisat ve Petek Temizleme Servisi
Yetkili Kişi : Radyatör Temizleme Servisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

İzmir Petek Temizleme Servisi

0232 227 6644

İzmir Petek ve Radyatör Temizleme Servisi

Usule uygun yapılmayan biçimde yapılan temizliğin emin olmadığını biz keşfettik. Uzman ekibimiz koruyucu kimyasallar kullanarak peteklerinin iki üç yıl kadar randımanlı olarak çalışmasını sağlarlar. İzmir petek ve kombi fiyatları ve en ucuz kombi tamir servisleri içinde bizde önde gelen ilk firmalardanız. 

Petek yıkama Talebinin yoğun olduğu dönemlerde fiyatlarda bir yükselme oluyor. Kullanılan sulardakı kireç ve tortulardan boru ve peteklerimizin hatta kombimizin su hareketi olan aksamlarında tıkanmalar ve yapışan tortular ısı kalitesini cihazımızın ömrünü tehdit eder. 

Bakımsız kalan petekler sonucu evi ısıtmak için yükselttiğiniz kombi derecesinin hiçbir faydası olmayacaktır; siz ne kadar mükemmel dereceye getirirseniz getirin petekler arası ısı alışverişi olmayacağından eviniz dilediğiniz gibi ısınmaz. Temizleme işlemleri sırasında peteklere zarar verilmesi söz konusu değildir. Kullanılan sistemdeki su içinde, devamlı olarak bu pislik mikron ölçüsünden çok büyük parçacıklara ulaşarak dolaşmaya çalışmaktadır.